PL  EN

ul. Św. Leonarda 1/27 25-311 Kielce

Rejestracja:
tel. (41) 249-55-11
kom. 604-29-27-29


Aktualnosci

Współpraca z Narodowym Funduszem Zdrowia
Miło nam poinformować naszych Pacjentów, iż podpisaliśmy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia na leczenie szpitalne w ramach Oddziału Otolaryngologii - Chirurgii Jednego Dnia. Dla Pacjentów kierowanych przez innych lekarzy specjalistów do naszego Oddziału, przed podjęciem zalecanego leczenia operacyjnego udzielane są bezpłatne konsultacje celem potwierdzenia kwalifikacji. Jedynym warunkiem bezpłatnego leczenia operacyjnego w naszym Oddziale Otolaryngologii - Chirurgii Jednego Dnia jest posiadanie aktualnego ubezpieczenia zdrowotnego w Narodowym Funduszu Zdrowia. 
Sposób na alergię
Jedną z konsekwencji warunków, w jakich żyjemy jest narastający problem chorób o podłożu alergicznym. O najczęstszych schorzeniach tego typu mówi lek. med. Aleksandra Szcześniak, specjalista alergolog i specjalista laryngolog z kieleckiego Centrum Laryngologii NEOMED.

» więcej

Najczęstsze objawy alergii
Spektrum schorzeń, o podłożu alergicznym, jest szerokie - od alergicznego nieżytu nosa, który dotyczy 25 procent polskiej populacji, poprzez choroby skóry, alergię pokarmową, alergię na jady owadów, aż po astmę oskrzelową ? mówi Aleksandra Szcześniak, alergolog z Centrum Laryngologii NEOMED  w Kielcach.

» więcej

1 2 »Aktualności Poradnik pacjenta Kontakt Zespół Oferta O Nas
Copyright © NEOMED 2010 Mapa serwisu | Polityka prywatności | Współpraca
Wykonanie: Producer