PL  EN

ul. Św. Leonarda 1/27 25-311 Kielce

Rejestracja:
tel. (41) 249-55-11
kom. 604-29-27-29


O Nas

Specjalistyczne Centrum Medyczne NEOMED zostało założone w 2008 roku przez firmę NEOMED Sp. z o.o., uzyskało wpis do Rejestru Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej przy Wojewodzie Świętokrzyskim i od 1 stycznia 2009 r działa jako zespół specjalistycznych gabinetów laryngologicznych.

30 czerwca 2010 roku zakończyliśmy realizację projektu pn."Zastosowanie nowoczesnych technik w diagnostyce i leczeniu otolaryngologicznym dzieci i dorosłych dzięki zakupowi specjalistycznego sprzętu przez NEOMED Sp. z o.o." współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013 i budżetu państwa.  Dzięki temu jesteśmy jedną z najlepiej wyposażonych jednostek tego typu w Polsce, oferując naszym Pacjentom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Pozwoliło to na wpisanie do Rejestru Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej przy Wojewodzie Świętokrzyskim Oddziału Otolaryngologii Jednego Dnia. Uroczystego otwarcia dokonał 29 września 2010 roku wicemarszałek WŚ Zdzisław Wrzałka.

W ramach prowadzonej działalności proponujemy  pełny zakres diagnostyki chorób uszu nosa gardła i krtani, nowotworowych i "podejrzanych" zmian skórnych w obrębie głowy i szyi zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Poza możliwością klasycznego badania laryngologicznego z wykorzystaniem nowoczesnych stanowisk do badania proponujemy badanie endoskopowe ucha, nosa i zatok przynosowych,  gardła i krtani, jak również badanie fiberoskopowe. W obu gabinetach diagnostycznych dysponujemy mikroskopami diagnostycznymi, ułatwiającymi nie tylko ocenę ucha, ale w części przypadków również ocenę "podejrzanych" zmian w obrębie skóry, czy błony śluzowej. Możliwość rejestracji obrazu pozwala na bardziej obiektywne badania kontrolne, np. w ocenie "stanów przedrakowych" w obrębie głowy i szyi.  Dysponujemy na miejscu możliwością badań USG.

W zakresie badań narządu słuchu i równowagi przeprowadzamy (w kamerze ciszy) badania audiometryczne i tympanometryczne. Dysponujemy  wideonystagmografem umożliwiającym nie tylko ocenę stanu błędnika, ale ocenę narządu równowagi w szerszym zakresie.

Porady specjalisty alergologa, będącego jednocześnie specjalistą otolaryngologii, poza klasyczną diagnostyką alergologiczną pozwalają na całościową ocenę i leczenie w schorzeniach alergicznych górnych dróg oddechowych.

Aktualności Poradnik pacjenta Kontakt Zespół Oferta O Nas
Copyright © NEOMED 2010 Mapa serwisu | Polityka prywatności | Współpraca
Wykonanie: Producer