PL  EN

ul. Św. Leonarda 1/27 25-311 Kielce

Rejestracja:
tel. (41) 249-55-11
kom. 604-29-27-29


Polityka prywatności

Wszelkie dane osobowe oraz inne dane dotyczące użytkowników portalu podlegają ochronie prawnej zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Administrator oraz właściciel portalu podjął działania zmierzające do ich ochrony, oraz do ochrony prywatności. Niniejszy dokument prezentuje zakres oraz zasady gromadzenia i przetwarzania informacji danych o użytkownikach serwisu.

1. Zakres zbieranych i przetwarzanych danych.

a) dane osobowe

Zbieramy jedynie te dane, które są niezbędne do prawidłowego realizowania świadczonych przez serwis usług. W zakresie danych podstawowych zbieramy i przetwarzamy jedynie następujące dane użytkownika:

1) imię i nazwisko,

2) data urodzenia,

3) numer telefonu,

2) adresu e-mail,

Dane te nie podlegają żadnej weryfikacji.

b) informacje o komputerze i oprogramowaniu użytkowników (dane eksploatacyjne) zbierane są przez oprogramowanie google analytics i są wykorzystywane wyłącznie do celów statystycznych.

Wszystkie informacje o użytkownikach przechowywane na komputerach Neomed są zabezpieczone przed dostępem niepowołanych osób. Jedynymi osobami uprawnionymi do korzystania z tych danych są pracownicy odpowiednio przeszkoleni przez właściciela serwisu.

2. Nie udostępniamy danych osobowych innym podmiotom.
Ewentualne wysyłanie materiałów reklamowych oraz marketingowych jest zawsze uzależnione od uprzedniego wyrażenia zgody przez użytkownika. Każdy użytkownik ma też prawo do rezygnacji z otrzymywania wysyłanych przez serwis listów elektronicznych.

3. Zawsze masz prawo do wglądu, poprawienia i usunięcia danych osobowych
Możesz usunąć z bazy danych informacje o sobie, z zachowaniem jednak dokumentacji księgowej zgodnie z przepisami księgowymi polskiego prawa. Wystarczy wysłać do nas e-maila w tej sprawie. Pamiętaj jednak, że usunięcie danych nie dotyczy usunięcia informacji, które nie zawierają danych osobowych a także danych w zapytaniach, które zawierają dane podstawowe. Pozostawienie tych danych ma na celu ochronę serwisu w przypadku ewentualnych roszczeń (dla celów dowodowych).

Serwis zastrzega sobie prawo do zmiany Polityki Prywatności. Użytkowników serwisu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności, dostępna na stronach serwisu www.neomed.kielce.pl.

Aktualności Poradnik pacjenta Kontakt Zespół Oferta O Nas
Copyright © NEOMED 2010 Mapa serwisu | Polityka prywatności | Współpraca
Wykonanie: Producer